Wprowadź komentarz

Ilość wszystkich wiadomości: 35
pozdrowienia 19-12-2012

wszystkiego najlepszego!
tadeusz zielichowski, nowy jork

Wizyta 29-04-2011

ostatnio bylem w tym muzeum z 15 lat temu. teraz ide z dziewczyna bo duzo sie pozmienialo podobno. Jak bylem tam ostatnio mama kupila mi znaczki i zaczolem je wtedy zbierac ... przekazcie "bakcyla" mlodszym dzieciom bo moze sie naprawde oplacic. ja na swoje znaczki w sumie wydalem okolo 1000 zl w sumie to bardzo malo ale ich wartosc wzrosla 10 krotnie, a niektorych nawet wiecej.
Jarak

Wycieczka 16-01-2011

Byłem wczoraj w Muzeum z dzieciakami. Są zachwycone. Wrócimy jeszcze z pewnością!
Mateusz Bąk

Wernisaż 26-11-2010

Jaka szkoda że niemogłem uczestniczyć z powodu pracy na tak wspaniałej wystawie mam nadzieje że takich imprez będzie więcej :)
Bartosz

Wernisaż 26-11-2010

Jaka szkoda że niemogłem uczestniczyć z powodu pracy na tak wspaniałej wystawie mam nadzieje że takich imprez będzie więcej :)
Bartosz

Strona www 06-11-2010

Witam chciałbym wszystkich zaprosić na stronę www.oczydolnegoslaska.pl. Chcesz poznać Dolny Śląsk - wejdź na naszą stronę.
OczyDolnegoŚląska

aukcja 01-12-2009

Szanowni Państwo Przypominam Wam o filatelistycznej aukcji internetowej (do 7 grudnia 2009 r.): www.znaczki-pl.com Serdecznie pozdrawiam Rafał z Gliwic
Rafał

FAJNE MUZEUM 30-09-2009

BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO
XPAC18@INTERIA.PL

Dziękujemy za mile spędzony czas 29-05-2009

Muszę przyznać, że Wasze Muzeum było najciekawszym elementem naszej jednodniowej wycieczki do Wrocławia. Bardzo mili ludzie oraz ciekawe prezentowanie eksponatów. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś Was odwiedzimy! :) Pozdrawiamy! Zespół Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.
ZSZ N. M.

super muzeum 29-05-2009

Właśnie wczoraj byłem z moimi pozostałymi klasami 3gimnazjum zwiedzać eksponaty znajdujące się u was i muszę przyznać że na prawdę mi się bardzo podobało to Muzeum które pani tak bardzo ładnie przedstawiła i nam omówiła. na pewno jeszcze kiedyś przyjadę ponownie zwiedzić muzeum poczty i telekomunikacji we Wrocławiu pozdrowienia od Gimnazjum Nowe Miasto Nad Wartą i wszystkim polecam;D
Łukasz 3b

Pierwsza    <<Poprzednia   Następna>>  Ostatnia
Go up    Print
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.en.muzeum.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ